BMI ICOPAL Sp. z o.o. nowym członkiem Związku

BMI ICOPAL Sp. z o.o. nowym członkiem Związku

BMI ICOPAL Sp. z o.o. nowym członkiem Związku 150 150 Dla Budownictwa

Firma BMI Icopal sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu BMI Group – światowego lidera na rynku pokryć dachowych i hydroizolacji. Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.

BMI Icopal sp. z o.o. jest od ponad 30 lat wiodącym producentem systemów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych w Polsce. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły spółce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materiały bitumiczne w Europie Centralnej. Potencjał produkcyjny, technologiczny oraz finansowy, jak i silne wsparcie koncernu dają nam możliwość pełnego wykorzystania najnowszej myśli technologicznej oraz dopasowania naszej oferty do rosnących potrzeb Klienta i zrównoważonego budownictwa.

Oferta BMI Icopal sp. z o.o. obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych — głównie pokrycia dachowe opracowane według najnowszych technologii: systemy pap w Technologii Szybki Profil® SBS oraz w Technologii Szybki Syntan® SBS, membrany syntetyczne PVC,  TPO, systemy dachów zielonych i hydroizolacje.

Prezesem Zarządu jest Konrad Machula.