Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w święcie DNIA BUDOWLANYCH 2023 w Warszawie

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w święcie DNIA BUDOWLANYCH 2023 w Warszawie

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w święcie DNIA BUDOWLANYCH 2023 w Warszawie 958 245 Dla Budownictwa

Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa jednym z współorganizatorów Centralnych Uroczystości DNIA BUDOWLANYCH 2023, związków i izb pracodawców, związku zawodowego, samorządu zawodowego i gospodarczego oraz innych instytucji polskiego sektora budowlanego.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Centralnej Uroczystości, która odbędzie się 3 października 2023 r. o godzinie 16:30 w Teatrze SABAT w Warszawie przy ul. Foksal 16.

   Zgłoszenia do udziału w uroczystościach kierować można do Współorganizatorów Dnia Budowlanych 2023 lub bezpośrednio do Związku Zawodowego „Budowlani”, który koordynuje przygotowania Centralnych Uroczystości. Współudział w organizacji potwierdziły największe organizacje sektora budowlanego.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz państwowych, samorządów, instytucji naukowych, związków, izb, stowarzyszeń branżowych, pracodawcy oraz związkowcy.

DZIEŃ BUDOWLANYCH 2023 będzie okazją do spotkania, po 3-letniej przerwie, przedstawicieli różnych środowisk budowlanych, mieszkaniowych i przemysłu wyrobów budowlanych, wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw naszego sektora, okazją do pogłębienia integracji ludzi na co dzień zajmujących się budownictwem i decydujących o jego sprawach.

W programie przewidujemy wystąpienia okolicznościowe gości i przedstawicieli środowiska a także wyróżnienie osób szczególnie zasłużonych dla budownictwa. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania odbędzie się część artystyczna oraz bankiet.

  Formularz Karty zgłoszeniowej załączony do niniejszego pisma wraz z kopią dowodu wpłaty prosimy przesłać na wskazany adres Współorganizatora lub koordynatora ZZ „Budowlani”. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy drogą mailową imienne zaproszenie będące jednocześnie kartą wstępu dla 1 osoby. Ilość miejsc jest ograniczona. Wszelkich dodatkowych informacji na temat uroczystości udziela Krajowy Komitet Organizacyjny Dnia Budowlanych 2023 tel. 22/ 825 60 61, mail: info@zzbudowlani.plInformacji udzielają również Współorganizatorzy Dnia Budowlanych.